Aktualności

  powrót

Pergola Śmietnikowa przy Al. Jana Pawła II przeszła metamorfozę

Data: 2015.12.23

Kolejna pergola śmietnikowa zmieniła swoje oblicze za sprawą Sekcji Technicznej MZB Sp. z o.o. Tym razem, przed samymi Świętami Bożego Narodzenia Miejski Zakład Budynków Sp. z o.o. zakończył remont, a właściwie transformację osiedlowego śmietniska zlokalizowanego przy Al. Jana Pawła w kolorową, czystą i bezpieczną altanę z której już niebawem korzystać będą mieszkańcy bloków nr 2, 4 oraz 8. Przed inwestycją korzystanie z tego obiektu było wyjątkowo niemiłym przeżyciem natury estetycznej i higienicznej, a z powodu panującego wokół nieładu estetyka osiedla pozostawiała sporo do życzenia.

Wymieniono dach i osiatkowanie, zamontowano zamykaną bramę, a wokół altany ułożono kostkę, dzięki czemu znalazło się miejsce do składowania odpadów wielkogabarytowych i pojemników na surowce wtórne. Pergola została wymalowana na nowe kolory, charakterystyczne dla wszystkich tego typu obiektów modernizowanych przez MZB. Efekt wizualny trwającego rekordowo krótko remontu, mówi sam za siebie.

Od początku tego roku już dwadzieścia dwa takie obiekty przeszły generalny remont i na tym nie koniec. W planach MZB ma kolejne pergolowe inwestycje, które zdecydowanie wpłynął na komfort życia mieszkańców Stalowej Woli.

J.A.
Powrót do listy aktualności


    ZGŁOŚ AWARIĘ

      
TABICA OGŁOSZEŃMiejski Zakład Budynków Sp. z o.o.
ul. Dmowskiego 1
37-450 Stalowa Wola
tel. 15 643 36 90
e-mail: biuro@mzb-stalowa.pl

Klauzula informacyjna