Miejski Zakład Budynków Sp. z o.o. w Stalowej Woli


Zespół Miejskiego Zakładu Budynków Sp. z o.o. w Stalowej Woli specjalizuje się w administrowaniu nieruchomościami należącymi do wspólnot mieszkaniowych oraz zarządzaniu nieruchomościami użytkowymi, zarówno komercyjnymi jak i użyteczności publicznej. Misją naszej firmy jest dostarczanie Klientom nowoczesnych usług i doradztwa w zakresie nieruchomości na możliwie najwyższym poziomie.

Nasze kompetencje i fachowość opieramy na kadrze doświadczonych pracowników wspieranych przez grono zawodowych administratorów i zarządców. Pełną opiekę powierzonych nieruchomości dopełnia zespół inspektorów nadzoru budowlanego oraz własny wykwalifikowany personel techniczny. Dzięki temu wszystkiemu możemy zaoferować Klientom profesjonalną obsługę i kompleksową realizację wszelkich zadań na każdym z ich etapów.

Jako spółka komunalna, której wyłącznym właścicielem jest Gmina Stalowa Wola nie postrzegamy naszych zadań wyłącznie w kategoriach komercyjnych, ale pomagamy wszystkim mieszkańcom w ich codziennych troskach i problemach. Zawsze dzielimy się posiadaną wiedzą i nigdy nie unikamy aktywnego zaangażowania w realizację przedsięwzięć dla dobra naszego miasta i naszej społeczności. Jesteśmy stalowowolską firmą i tu płacimy podatki, a grono naszych pracowników to mieszkańcy Stalowej Woli doskonale rozumiejący potrzeby miasta w którym żyją. Jesteśmy dumni, że Miejski Zakład Budynków Sp z o.o. to najbardziej stalowowolski zarządca nieruchomości na rynku. To wyróżnienie i zarazem wielkie zobowiązanie.

Aktywnie wspieramy rozwój lokalnego sektora nieruchomości, podejmujemy szereg nowych wyzwań współpracując przy tym z deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi i pozostałymi branżowymi partnerami. Wierzymy, że stalowowolski rynek zarządzania i administrowania nieruchomościami zasługuje na przyjazne i użyteczne rozwiązania systemowe na miarę XXI wieku.


Co nas wyróżnia
  • Wieloletnia praktyka – nasz kompetentny zespół to ludzie od lat pracujący na wielkich powierzchniach mieszkaniowych i użytkowych. 
  • Profesjonalizm - nie boimy się ciężkiej pracy i dotrzymujemy obietnic, bo dla nas dżentelmeńskie słowo jest zobowiązaniem.
  • Odpowiedzialność - powierzono nam nieruchomości będące dorobkiem życia wielu pokoleń, dlatego naszym priorytetem jest bezpieczeństwo majątku naszych Klientów.
  • Tradycja - firma nasza czerpie doświadczenie z ponad pięćdziesięcioletniej historii miejskiej administracji budynków w Stalowej Woli .
  • Etyka - działamy zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami i zawsze przestrzegamy zawodowych standardów etycznych.
  • Zorientowanie na potrzeby Klienta - jesteśmy konsekwentni i z zaangażowaniem dążymy do celu, zawsze realizując powierzone zadania. 
  • Elastyczność i mobilność - każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a wysiłku nigdy nie zastępujemy rutyną.

    ZGŁOŚ AWARIĘ

      
TABICA OGŁOSZEŃMiejski Zakład Budynków Sp. z o.o.
ul. Dmowskiego 1
37-450 Stalowa Wola
tel. 15 643 36 90
e-mail: biuro@mzb-stalowa.pl

Klauzula informacyjna